16.10.2020

Zaradi novih ukrepov v zvezi s preprečevanjem širitve virusa Covid-19 bo od ponedeljka, 19.10.2020 do preklica omejeno gibanje po šoli in vrtcu za vse starše. Ob prihodu pozvonite na zvonec ob vhodnih vratih in otroka bo prevzela ena od vzgojiteljic. Enak protokol velja popoldne ob prevzemu.

1.9.2020

S 1.9.2020 se odpirajo vrata osnovnošolcem in vrtčevskim otrokom. Zaradi razmer v povezavi z okužbo z virusom COVID – 19, bodo tudi v tem šolskem letu veljali določeni ukrepi.

• Obvezna uporaba maske ob predaji in prevzemu otroka v vrtec (oddaja in prevzem poteka na hodniku pred vrtcem).
  • V vrtec naj prihajajo le zdravi otroci brez znakov okužb dihal.
  • Starši prinesejo podpisano »Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec«.

SPREJEM PRVOŠOLCEV IN NOVINCEV V VRTEC

Sprejem prvošolcev in novih otrok v vrtec bo ob upoštevanju vseh priporočil NIJZ potekal 1.9.2020 s pričetkom ob 9.00 na igrišču, v primeru slabega vremena v telovadnici (uporablja se zunanji vhod). Obvezna je uporaba zaščitne maske in razkuževanje rok.