V studiu oddaje Hudo! so gostili najboljše mlade pesnike in deklamatorje, ki so sodelovali na Župančičevi frulici. Med njimi je bila tudi naša Laura Markič.

Posnetku lahko prisluhnete na Radiu Slovenija, prvi program.

https://radioprvi.rtvslo.si/iskanje/?isci=%C5%BEupan%C4%8Di%C4%8Deva%20frulica

Takole je Laura zapisala svoje vtise.

GOSTOVANJE NA RADIU V ODDAJI HUDO!

Bilo je lepo sobotno jutro, ko sem v Ljubljani obiskala stavbo RTV, kjer me je pričakala lepa dobrodošlica. Mene, mojo sofinalistko Anaiso in dva mlajša prikupna deklamatorja so pospremili do studia, kjer so nam ponudili pijačo in nekaj napolitank. Najprej so se z nami malo pogovorili, potem pa smo si ogledali snemalni prostor, ki  je bil zelo zanimiv. Ob deveti se je začela oddaja v živo. Posedli smo se za dolgo mizo, kjer je imel vsak slušalke in svoj mikrofon. Na vprašanja ni bil nihče pripravljen, zato smo bili na začetku malo živčni, vendar smo se hitro sprostili. Vse je teklo kot namazano. Po kočani oddaji smo še malo poklepetali in se poslikali, potem pa šli vsak svojo pot.

To je bila zame nova, a prav prijetna izkušnja.

   

Dostopnost