V ponedeljek smo se udeležili področnega prvenstva v atletiki, ki se je odvijalo v športnem parku v Novi Gorici. Na prvenstvu smo nastopili z enajstimi učenkami in učenci, ki so nastopili v petih atletskih disciplinah, tako pri mlajših učenkah in učencih, kot tudi v kategoriji starejših učenk in učencev. Tekmovanja so se udeležili :

Rok MARINIČ – vortex                                                 26.mesto

Tadeja KRAVANJA – 300m                                          14.mesto

Laura MARKIČ – 300m                                                 4.mesto

Kristina UŠAJ – 60m                                                      25.mesto

Eva BREMEC – skok v daljino                                       9. mesto

Nina MUROVEC – skok v daljino                                 4.mesto

Mihael MUTAVČIĆ – 60m                                            31.mesto

Tadej VIŽIN – 60m                                                         30.mesto

Aljaž ŠULIGOJ – 60m                                                     32.mesto

Domen SEDEJ – skok v daljino                                     23.mesto

Timej REBEK – vortex                                                    6.mesto

Štafeta 4x100m – učenke                                           15.mesto

Štafeta 4x100m – učenci                                            10.mesto

Čeprav je vreme nekajkrat ponagajalo in je bilo tekmovanje večkrat prekinjeno so se naši učenci lepo odrezali in dosegli res nekaj lepih uvrstitev. Tako je Laura MARKIČ zasedla 4. mesto v teku na 300m, prav tako je bila zelo uspešna tudi Nina MUROVEC, ki se je izkazala s 4. mestom v skoku v daljino. Timej REBEK je zasedel 6. mesto v metu vortexa, Eva BREMEC pa 9. mesto v skoku v daljino.        Lahko smo ponosni tudi na ostale tekmovalce, saj so se potrudili po najboljših močeh in dostojno zastopali šolo in v primerjavi z jesenskim tekmovanjem precej izboljšali tako svoje nastope, kot tudi svoje dosežke. Čeprav je bila za nekatere to prva taka izkušnja, pa so nam zadovoljni obrazi po tekmovanju sporočali, da  bomo na naslednjih tekmovanjih poizkušali storiti še korak več.

 

Dostopnost