Letošnji Teden otroka je potekal od 2. do 8. oktobra. Osrednja tema je bila »POVABIMO SONCE V ŠOLO«. Osredotočili smo se na »radovedno« šolo, veselje do novega, odprtega in uporabnega znanja, svetle prihodnosti.

V tem tednu so otroci razmišljali o poklicih in se v nekaterih tudi preizkušali. Tako so učenci postali slaščičarji, šivilje, oblikovalci, športniki in tudi pisatelji.

Učenci iz 3. in 4. razreda so imeli tehniški dan, sodelovali so na likovnem natečaju v okviru tretje akcije » VSESLOVENSKI  DAN HABITATA«..  Z risbo, lepljenko in sliko so se izražali kot mali arhitekti in okolico šole urejali na svoj način. Iz kolaž papirja so oblikovali  sonček in vanj vpisali »Kaj bom, ko bom velik?«  Iz das mase so oblikovali vsak svoj sonček in dan zaključili s peko piškotkov, ki so jih odnesli poskusit tudi svojim domačim.

  

 

Dostopnost