Tudi v letošnjem letu se je naša šola odločila, da bo pristopila k projektu Simbioza kot Simbioza Giba. Tako smo postali del te zgodbe in pokazali, da ​s skupnimi močmi lahko združimo generacije tudi preko športa.

Vseslovenska akcija Simbioza giba je letos potekala v tednu od 10. do 14. oktobra.

Na uro športa smo v popoldanskem času (13. 10. 2016) povabili dedke in babice naših učencev.

Program je bil oblikovan tako, da so vadbeno uro skupaj preživljali dedki in babice skupaj s svojimi vnuki. Zagotovljena je bila varna vadba v okviru zmožnosti udeležencev, tako da so se družili v zabavnem in prijetnem duhu.

Namen ure je bil tudi ta, da pokažemo dedkom in babicam, kako njihovi vnuki danes preživljajo ure športa v šoli.

Čas, ko smo čakali na vse udeležence, smo namenili kratkemu klepetu. Po kratkem uvodnem pozdravu in predstavitvi projekta Simbioza giba ter napotkih za vadbo, pa smo začeli s športnimi aktivnostmi.

simbioza_16 045

Dostopnost