V soboto, 11.05.2019 smo izpeljali športni dan v adrenalinskem parku ob Soči. Športnega dne se je udeležilo 21 učenk in učencev od 6. do 9. razreda z dvema spremljevalcema.

Glede na slabe lanske izkušnje z dežjem in ne preveč obetavno vremensko napoved smo bili kar malo v strahu, kako bomo izpeljali dogodek, vendar se je na zadovoljstvo vseh športni dan razpletel na najboljši možni način. Inštruktorji Fun parka Soča so učenke in učence po uvodni pripravi na aktivnost razdelili v tri skupine in jih nato odpeljali na različne težavnostne postaje v parku, kjer so se preizkusili v najrazličnejših spretnostih in pri tem premagovali različne ovire, predvsem pa svoj strah, predno so po slabih treh urah prišli do cilja in se za največji užitek spustili še po “zip line” preko Soče.

Športni dan je minil brez zapletov, ob dobri organizaciji vseh vpletenih, ob obilici dobre volje in smeha in prav nikogar ni zmotilo, da je bil opravljen še dan več v delovnem tednu.

  

Dostopnost