Učenci turističnega krožka smo se v torek, 2.4.2019, odpravili v Novo Gorico na 33. festival Turizmu pomaga lastna glava. Letošnja tema festivala je bila Turistični spominek mojega kraja. Naslov naše turistične naloge je bil Lokovačec. Predstavljali smo kraj Lokovec ter kovaštvo. Izdelali smo spominek – žebelj čibilj na leseni deščici, na katero smo vtisnili napis Lokovec. Na turistični tržnici smo prikazali kovačijo, delili prospekte in naš spominek, obiskovalce pa smo povabili tudi k igri kolo sreče, kjer so lahko prejeli različne nagrade (knjižna kazalka, balon, bonbon ali žebelj varlč).Za naše delo in sodelovanje na turistični tržnici smo prejeli srebrno priznanje.

Pri turističnem krožku smo sodelovali Ana Murovec, Neli Pisk, Timotej Susič, Doroteja Šuligoj,  Lana Vončina Čadež in Hana Winkler Milovanović.

 

Dostopnost