PODROČNO PRVENSTVO ATLETIKA  ekipno

V torek, 02.10.2018, smo se udeležili področnega prvenstva v atletiki, ki se je odvijalo v športnem parku v Novi Gorici. Na prvenstvu smo nastopili s štirimi učenkami in enim učencem (zaradi bolezni ni nastopil Tadej Vižin), ki so nastopili v treh atletskih disciplinah,  v kategoriji starejših učenk in učencev. Tekmovanja so se udeležili :

Tadeja KRAVANJA – 300m                                          11.mesto

Laura MARKIČ – 300m                                                 8.mesto

Eva BREMEC – skok v daljino                                       24. mesto

Nina MUROVEC – skok v daljino                                 5.mesto

Mihael MUTAVČIĆ – skok v daljino                           3.mesto

Tekmovanje je potekalo v lepem, sončnem vremenu, kjer so se naši tekmovalci resnično lepo odrezali in prikazali zelo borbene nastope. Tako sta Laura in Tadeja zasedli 2. mesti v svojih predtekmovalnih skupinah, na koncu pa zasedli odlično 8. in 11. mesto. Odlično sta skakali Eva in Nina ter zasedli 5. in 24. mesto, še bolje pa je nastopil Mihael, ki je v močni konkurenci zasedel 3. mesto na stopničkah za zmagovalce. Tudi štefeta deklet na 4×100 m je dobro opravila svoje delo in zasedla 3. mesto v svoji kvalifikacijski skupini. Lahko smo ponosni na njih in jim iskreno čestitamo.