V četrtek, 17.05.2018 smo se udeležili medobčinskega prvenstva v atletiki za učenke in učence 4. in 5. razredov osnovnih šol, ki se je odvijalo v športnem parku v Novi Gorici. Na prvenstvu smo nastopili s petimi učenkami in učenci, ki so nastopili v štirih atletskih disciplinah in sicer metu vortexa, kjer so nastopali Neli PISK, Doroteja ŠULIGOJ ter Timotej SUSIČ, skoku v daljino kjer nas je zastopala Ana MUROVEC in teku na 200m, kjer je nastopil Matevž BREMEC. Dosegli smo lepe uvrstitve ter celo eno medaljo za tretje mesto Doroteje ŠULIGOJ v metu vortexa, predvsem pa smo bili zadovoljni s prikazano željo in borbenostjo naših tekmovalk in tekmovalcev in se v takšnem vzdušju že veselimo naslednjih tekmovanj.

Ana MUROVEC – skok v daljino                              10.mesto

Neli PISK – vortex                                                       6..mesto

Doroteja ŠULIGOJ – vortex                                        3.mesto

Timotej SUSIČ – vortex                                              8.mesto

Matevž BREMEC – 200m                                          10. mesto

Dostopnost