V petek, 20.4.2018 smo se 3 učenke iz 7. razeda (Tadeja Kravanja, Eva Bremec, Kristina Ušaj) in mentorica učiteljica LUM Barbara Kožlin, udeležile foto-računalniškega extempora na Mostu na Soči, pod vodstvom učitelja Mirka Kavčiča. Extempore je potekal na temo dneva zemlje in je bil naslovljen »PLASTIKA STOP«. Po začetni predstavitvi nas je čakalo eno in pol urno fotografiranje v prelepi naravi jezera na Mostu na Soči. Vsaka učenka je imela svoj fotoaparat in se trudila ujeti najlepše motive narave. Po kosilu smo na računalnike prenesli fotografije in dve uri v spletnem programu Pixlr obdelovali fotografije z različnimi filtri in fotomontažami. Učenke so bile zares navdušene nad delom in so uspele računalniško obdelati skupno 19 fotografij. Vrnili smo se polni novega znanja, uspeha in navdiha za naprej.

Izbrane 3 najboljše fotografije naših učenk ( po vrsti : Kristina Ušaj, Tadeja Kravanja, Eva Bremec )

    

 

Dostopnost