NE – DELOVANJE SPLETNIH UČILNIC

Obveščamo vas, da je trenutno dostop do spletnih učilnic onemogočen. Prosimo, poskusite večkrat.

Učenci 7., 8. in 9. razreda preverite svoje elektronske naslove, saj vam bodo povezave učitelji poslali tja.

Učenci naj se z vprašanji obrnejo na svoje razrednike.

ORGANIZACIJA POUKA V TEDNU OD 19.10.2020 DO 23.10.2020

Spoštovani,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se bo pouk začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, izvajal prilagojeno:

– učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli,
– učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Prevozi bodo potekali po prilagojenem voznem redu. Podrobnejša navodila bodo sledila naknadno.

Želimo si, da bomo tudi tokrat s skupnimi močmi in doslednim spoštovanjem ukrepov uspeli izboljšati trenutno epidemiološko situacijo ter se čimprej spet vsi vrnili v šolske klopi.

Lep pozdrav
Branka Ušaj, v. d. ravnateljice OŠ Čepovan

11.9.2020

OBVESTILO O SPREMEMBI URNIKA PREVOZOV DOMOV

Sporočamo vam, da se s ponedeljkom, 14.9.2020, odhodi domov spremenijo, in sicer:

• posebni linijski prevoz, smer DOL, 13.50
  • posebni linijski prevoz, smer LOKOVEC, 14.10
  • šolski kombi, smer VRATA, LOKOVEC 13.50, nato PUŠTALE

Navedene spremembe veljajo za vse dni v tednu.

Hvala za razumevanje!

1.9.2020

OBVESTILO ZA STARŠE

S 1.9.2020 prevzema na OŠ Čepovan funkcijo vršilke dolžnosti ravnateljice Branka Ušaj.

Ponovno se odpirajo vrata osnovnošolcem in vrtčevskim otrokom. Zaradi razmer v povezavi z okužbo z virusom COVID – 19, bodo tudi v tem šolskem letu veljali določeni ukrepi.

• V šolo prihajajo samo zdravi otroci brez znakov okužbe dihal.
  • Starši in zunanji obiskovalci ne vstopajo v zavod, svoj prihod napovejo (telefonska številka na vratih zavoda).
  • Starši prinesejo podpisano »Izjavo staršev pred vstopom otroka v šolo«.
  • Priporočila NIJZ: V tednu med 1. 9 in 4.9.2020 vsi učenci od 6. leta dalje nosijo maske v skupnih prostorih.

PREVOZI

Prevozi v tem šolskem letu bodo potekali po voznem redu, ki ste ga starši prejeli na elektronski naslov.

Priporočila:

• Vsi učenci v avtobusu in kombiju nosijo maske in upoštevajo druga navodila šoferja in priporočila NIJZ.